⚽ Johor DT vs Selangor FC  1.72 / 3.25 / 2.20 🏸 All England – Zii Jia vs Axelsen  Odd: 2.45 ⚽ Man United vs Arsenal  2.10 / 3.30 / 1.88 🏆 Liga Super: Kedah vs KL City  1.95 / 3.10 / 2.05 🎰 T***r menang RM 18,200 di Mega Fortune ⚽ Liverpool vs Man City  2.30 / 3.20 / 1.75 🏸 Thomas Cup Malaysia  Odd: 1.60 🎮 E-Sukan PUBG Mobile Finals  Odd: 1.95 ⚽ Johor DT vs Selangor FC  1.72 / 3.25 / 2.20 🏸 All England – Zii Jia vs Axelsen  Odd: 2.45 ⚽ Man United vs Arsenal  2.10 / 3.30 / 1.88 🏆 Liga Super: Kedah vs KL City  1.95 / 3.10 / 2.05 🎰 T***r menang RM 18,200 di Mega Fortune ⚽ Liverpool vs Man City  2.30 / 3.20 / 1.75 🏸 Thomas Cup Malaysia  Odd: 1.60 🎮 E-Sukan PUBG Mobile Finals  Odd: 1.95
LIVE SEKARANG

3dbet Perlawanan Langsung – Pertaruhan Sukan Masa Nyata Terbaik untuk Pemain Malaysia

Ikuti setiap detik perlawanan dengan odds yang dikemas kini secara langsung. Dari bola sepak Liga Super Malaysia hingga EPL, badminton kejohanan dunia dan banyak lagi – semuanya tersedia di hujung jari anda melalui platform 3dbet yang pantas dan boleh dipercayai.

0+
Perlawanan Live Harian
0+
Sukan Disokong
0%
Kadar Pembayaran
0 min
Masa Pengeluaran
3dbet

Pilih Sukan Anda

Liputan penuh perlawanan tempatan dan antarabangsa setiap hari di 3dbet

🇲🇾 Liga Super Malaysia
LIVE 67'
Johor Darul Ta'zim
2 – 1
Selangor FC
Stadium Larkin, Johor Bahru
JDT Menang1.72
Seri3.25
Selangor2.20
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League
LIVE 45+2'
Manchester City
1 – 1
Arsenal
Etihad Stadium, Manchester
Man City2.05
Seri3.30
Arsenal1.88
🇲🇾 Liga Super Malaysia
LIVE 32'
Kedah FA
0 – 0
KL City FC
Stadium Darul Aman, Alor Setar
Kedah1.95
Seri3.10
KL City2.05
🌏 BWF World Tour
LIVE Set 2
Lee Zii Jia
21–18
Viktor Axelsen
Badminton Hall, Kuala Lumpur
Zii Jia2.45
––
Axelsen1.60
🇪🇸 La Liga
Malam ini 22:00
Real Madrid
vs
Barcelona
Akan datang – Jangan lepaskan!
Madrid2.10
Seri3.40
Barca2.00
🇲🇾 Liga Perdana Malaysia
Esok 20:45
Terengganu FC
vs
Perak FC
Stadium Sultan Mizan, Kuala Terengganu
Terengganu1.85
Seri3.15
Perak2.30
3dbet

Pengalaman Pertaruhan Perlawanan Langsung di 3dbet

Bagi ramai pemain Malaysia, keseronokan pertaruhan bukan sahaja tentang memilih pasukan sebelum wisel pertama ditiup – tetapi juga tentang membaca aliran permainan dan membuat keputusan pantas di tengah-tengah perlawanan. Inilah yang membezakan pengalaman perlawanan langsung di 3dbet berbanding platform biasa. Anda bukan sekadar penonton; anda adalah sebahagian daripada setiap minit permainan itu.

3dbet menyediakan liputan perlawanan langsung yang amat luas, merangkumi lebih 340 perlawanan setiap hari dari seluruh dunia. Untuk pemain tempatan, Liga Super Malaysia dan Liga Perdana Malaysia sentiasa tersedia dengan odds yang dikemas kini setiap beberapa saat. Anda boleh mengikuti perlawanan antara Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kedah FA, KL City FC, Perak FC, Terengganu FC dan banyak pasukan lain dengan maklumat masa nyata terus di skrin anda.

Di peringkat antarabangsa, 3dbet menawarkan liputan penuh untuk English Premier League, La Liga Sepanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman, UEFA Champions League, Copa del Rey dan pelbagai kejohanan berprestij lain. Pemain yang mengikuti EPL dengan rapat sudah tahu bahawa perlawanan seperti Manchester City lawan Arsenal atau Liverpool lawan Chelsea boleh memberikan peluang odds yang sangat menarik jika anda tahu masa yang tepat untuk bertaruh.

Selain bola sepak, 3dbet juga menyokong pertaruhan langsung untuk badminton – sukan yang sangat dekat di hati rakyat Malaysia. Kejohanan seperti Thomas Cup, Uber Cup, All England, Malaysia Open dan BWF World Tour Series semuanya ada liputan penuh di 3dbet. Menyaksikan Lee Zii Jia beraksi di pentas dunia sambil menikmati pertaruhan langsung adalah pengalaman yang sukar ditandingi.

Platform 3dbet direka dengan antara muka yang bersih dan responsif, sesuai untuk digunakan pada telefon pintar Android atau iOS. Anda boleh membuat pertaruhan dengan hanya beberapa ketukan jari, dan notifikasi masa nyata akan memberitahu anda apabila odds berubah atau gol dijaringkan. Keupayaan in-play yang canggih ini membolehkan strategi pertaruhan yang lebih dinamik berbanding platform konvensional.

Sistem pembayaran 3dbet menyokong semua kaedah tempatan yang popular di Malaysia. Deposit boleh dilakukan dalam masa beberapa saat melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay atau FPX perbankan dalam talian seperti Maybank2u dan CIMB Clicks. Pengeluaran kemenangan anda pula diproses dalam masa 5 minit sahaja – antara yang terpantas di industri pertaruhan Malaysia hari ini.

Satu lagi kelebihan yang sering disebut oleh ahli setia 3dbet ialah program bonus yang berterusan. Pemain baharu mendapat bonus selamat datang, manakala pemain sedia ada boleh menikmati rebat mingguan berdasarkan jumlah pertaruhan. Bagi peminat perlawanan langsung khususnya, terdapat tawaran cashback khas yang diberikan setiap minggu untuk pertaruhan sukan – bermakna setiap ringgit yang anda laburkan membawa nilai tambah.

Pasukan khidmat pelanggan 3dbet yang beroperasi 24 jam sehari, 7 hari seminggu sedia membantu anda dalam bahasa Melayu. Sama ada soal teknikal, pertanyaan tentang odds, atau bantuan akaun – semuanya boleh diselesaikan melalui live chat atau WhatsApp dalam masa yang singkat. Ini bukan sekadar janji – ini adalah komitmen 3dbet kepada setiap ahli yang menyertai platform kami.

Ciri-ciri Utama
Odds Masa Nyata
Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perkembangan perlawanan sebenar.
Antara Muka Mobile Pantas
Dioptimumkan untuk Android dan iOS – bertaruh dengan lancar tanpa lag.
Statistik Perlawanan Langsung
Penguasaan bola, sepakan, kad kuning dan lebih banyak data tersedia semasa bertaruh.
Selamat & Berlesen
Operasi berlesenkan dengan enkripsi SSL 256-bit untuk setiap transaksi.
Cash Out Segera
Jika situasi berubah, gunakan ciri Cash Out untuk selamatkan sebahagian kemenangan anda.
Liga Disokong
  • Liga Super Malaysia
  • Liga Perdana Malaysia
  • English Premier League (EPL)
  • La Liga, Serie A, Bundesliga
  • UEFA Champions League
  • BWF World Tour (Badminton)
  • MotoGP, Tenis ATP/WTA
  • E-Sukan MLBB, PUBG, VALORANT
3dbet

Odds Pilihan Hari Ini

Perbandingan odds terkini untuk perlawanan utama – dikemas kini setiap beberapa saat di 3dbet

Liga / Sukan Pasukan Tuan Rumah Pasukan Pelawat Tuan Rumah Seri Pelawat Status
Liga Super MY Johor DTSelangor FC 1.723.252.20 LIVE
EPL Man CityArsenal 2.053.301.88 LIVE
La Liga Real MadridBarcelona 2.103.402.00 22:00
Liga Super MY Kedah FAKL City FC 1.953.102.05 LIVE
Badminton BWF Lee Zii JiaViktor Axelsen 2.45–1.60 LIVE
Liga Perdana MY Terengganu FCPerak FC 1.853.152.30 Esok 20:45

Privasi & Keselamatan Data Anda di 3dbet

Semua aktiviti pertaruhan, maklumat peribadi dan data transaksi anda di 3dbet dilindungi sepenuhnya oleh teknologi enkripsi AES-256 dan protokol SSL terkini. Kami tidak berkongsi sebarang maklumat ahli dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Setiap rekod pertaruhan disimpan dengan selamat dan hanya boleh diakses oleh pemegang akaun yang sah.

Baca Dasar Privasi Penuh
3dbet

Cara Bertaruh Perlawanan Langsung di 3dbet

Empat langkah mudah untuk mula menikmati pertaruhan sukan masa nyata

1
Daftar Akaun 3dbet

Pendaftaran percuma mengambil masa kurang dari 2 minit. Isi nama, nombor telefon dan kata laluan sahaja.

Daftar Percuma
2
Buat Deposit

Deposit minimum RM10 melalui Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay atau FPX perbankan dalam talian.

3
Pilih Perlawanan

Pergi ke bahagian Perlawanan Langsung, pilih sukan dan perlawanan yang anda minati, semak odds terkini.

4
Nikmati & Tarik Balik

Bertaruh, menang dan tarik balik wang anda dalam masa 5 minit sahaja. Senang, pantas, selamat.

Pertaruhan yang Bertanggungjawab

3dbet menjaga kesejahteraan ahli – berseronok dengan selamat dan terkawal

Tetapkan Had

Kawal jumlah pertaruhan harian, mingguan atau bulanan anda sendiri. 3dbet menyediakan alat pengurusan had yang mudah digunakan.

Urus Bajet Anda

Hanya gunakan wang yang mampu anda lepaskan untuk tujuan hiburan. Jangan bertaruh untuk menutup hutang atau masalah kewangan.

Pengecualian Diri

Jika anda rasa perlu berehat, ciri pengecualian diri membolehkan anda menyekat akaun buat sementara atau kekal.

18+ Sahaja

Platform 3dbet adalah untuk individu berumur 18 tahun ke atas sahaja. Kami mengambil serius perlindungan kanak-kanak dan remaja.

340+ PERLAWANAN LIVE HARI INI

Sertai Komuniti Pemenang 3dbet Sekarang

Daftar dalam masa 2 minit, dapatkan bonus selamat datang dan mula bertaruh pada perlawanan langsung kegemaran anda hari ini.

English